Crest

Paski wybielające Crest
Oryginalne produkty prosto z USA - Supreme, Professional, Glamorous, Flexfit

Crest 3D Whitestrips - Informacje o produkcie

Crest 3D Whitestrips

Czy warto płacić za profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym? Niekoniecznie, bo działanie pasków wybielających Crest 3D White Whitestrips jest równie skuteczne! Są one zaprojektowane w sposób bezpieczny dla zębów, by chronić szkliwo tak samo jak u dentysty. Wystarczy, że nałożysz je raz dziennie na zaledwie 30 minut, by już po trzech dniach zobaczyć pierwsze efekty i mieć coraz bielszy uśmiech z każdym dniem.

Marka Crest

Marka Crest zajmuje czołowe miejsce w dziedzinie wybielania zębów. Powstała ona w USA, jednak obecnie cieszy się ogromną popularnością w wielu innych krajach. Właścicielem tej marki jest firma Procter & Gamble, która zajmuje czołowe miejsce wśród producentów kosmetyków i środków higieny osobistej.

Na czym to polega?

Bezpośredni kontakt z zębami ma warstwa specjalnego żelu znajdująca się na pasku, dzięki czemu kontakt z dziąsłami jest zminimalizowany. Dzięki substancji czynnej wszelkie przebarwienia z zębów są usuwane. Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem stosowania pasków wybielających Crest.

Bezpieczeństwo

Substancja czynna zawarta w żelu nie niszczy szkliwa i jest w pełni przyjazna dla dziąseł. Od dawna jest powszechnie stosowana w gabinetach stomatologicznych.

Wysoka jakość

Właściciel marki to Procter & Gamble, lider w branży higieny osobistej, co zapewnia wysoką jakość pasków.

Łatwość użycia

Kuracja jest przyjemna, a nakładanie pasków bardzo proste. Zaledwie pół godziny dziennie wystarczy, by uzyskać piękny biały uśmiech.

Nowoczesność

Przy projektowaniu produktu została zastosowana innowacyjna technologia Advanced Seal. Zapewnia ona dobre trzymanie się pasków bez nadmiernej ilości śliny. Ponadto umożliwia picie podczas kuracji.

Zalecenia

• Pasków nie należy nakładać wcześniej, niż godzinę po umyciu zębów.
• Paski powinno się stosować jeden raz dziennie przez 30 minut.
• Paski są przeznaczone do jednorazowego użytku i nie należy stosować ich wielokrotnie.
• Pozostałości żelu można usunąć przez przepłukanie zębów.
• Dla uzyskania najlepszych efektów zalecane jest powtarzanie codziennego stosowania pasków przez dwa lub trzy tygodnie.
• Dla utrzymania efektu białych zębów powinno się powtarzać kurację co 3-6 miesięcy.

Uwagi

• Osoby, które mają problemy z zębami i dziąsłami albo mają za sobą przebyte zabiegi stomatologiczne, nie powinny stosować pasków Crest 3D.
• Osobom o wrażliwych zębach zaleca się skrócenie czasu aplikacji pasków lub stosowanie ich pod nadzorem lekarza stomatologa.
• W sytuacji dostania się produktu do oczu, należy przelać je dużą ilością wody. Paski powinno się chwytać suchymi palcami.
• Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18 lat oraz kobiety w ciąży.
• Dotychczas nie stwierdzono występowania efektów ubocznych po zastosowaniu pasków, jednak w razie wystąpienia niepokojących objawów należy przerwać kurację i skonsultować się z lekarzem.
• Kontakt żelu ze skórą może doprowadzić do krótkotrwałego podrażnienia lub wybielenia skóry. Zaleca się mycie rąk wodą z mydłem.
• Po zastosowaniu pasków nie powinno się jeść, palić, pić ani spać.
Polub nas na Facebooku i otrzymuj kupony rabatowe nawet do -20%!

Paski wybielajace crest 3d white whitestrips luxe professional effectsPaski wybielajace crest 3d white whitestrips luxe supreme flexfit

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress