Crest

Paski wybielające Crest
Oryginalne produkty prosto z USA - Supreme, Professional, Glamorous, Flexfit

Paski wybielające Crest - cena, efekty, konkurencja

Koszty wybielania zębów

W świetle wysokiej skuteczności wybielania zębów paskami Crest, ich cena jest niewygórowana. Profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym jest znacznie droższe, chociaż bardzo często uzyskane efekty i ich trwałość nie są w pełni satysfakcjonujące.

Praktyczne opakowanie

Paski Crest są zapakowane w bardzo pomysłowy i wygodny sposób. Obecnie można otrzymać zarówno opakowania z 7 saszetkami po 2 paski, jak i z 14 saszetkami po 2 paski. Dzięki temu można wyjmować je pojedynczo, bez ryzyka uszkodzenia czy utraty jakości innych. Co więcej, ilość pasków pozostałych w opakowaniu pozwala bardzo szybko policzyć, jak długo jeszcze będzie trwała nasza kuracja.

paski wybielające

paski wybielające

Długość kuracji

Kuracja jest bardzo krótka, co jest jej dużą zaletą. Już po tygodniu albo dwóch można zauważyć pierwsze efekty wybielania. Po 3 dniach są one widoczne już na pierwszy rzut oka. Ponadto paski ze specjalnym żelem nakłada się raz lub dwa razy dziennie na zaledwie pół godziny. Paski Crest Supreme dzięki swojej skuteczności spełniają oczekiwania wszystkich Klientów, którzy zdecydowali się wybielić swoje zęby za ich pomocą.

Wygodne stosowanie

Paski wybielające Crest Supreme są produktem skierowanym do osób, które skończyły osiemnaście lat. Są one wygodne w stosowaniu, a sama aplikacja jest szybka i wygodna. Ponadto zgodnie z zapewnieniami producenta paski ściśle przylegają do zębów i nie przesuwają się podczas wybielania. Z drugiej strony Klienci testujący paski wybielające Crest 3D Whitestrips podkreślali, że stosowanie pasków z żelem może utrudniać rozmowę lub picie wody. Z tego powodu osoby, które myślą, że nie są w stanie wytrzymać pół godziny bez picia i rozmawiania, powinny wybrać paski Crest 3D Whitestrips Proffesional Effects.

Teraz białe zęby nie są już tylko domeną gwiazd telewizji, ale element wyglądu niezbędny u każdej osoby. Właśnie z tego powodu ci, którzy mają problemy z uzyskaniem idealnego uśmiechu sięgają po metody i środki, które mogą im zapewnić piękny uśmiech.

Polub nas na Facebooku i sprawdzaj najnowsze kupony oraz konkursy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress