Crest

Paski wybielające Crest
Oryginalne produkty prosto z USA - Supreme, Professional, Glamorous, Flexfit

Paski wybielające Crest Supreme - Zalety

Jakie są zalety pasków Crest?

  1. Bezpieczeństwo – paski Crest działają w oparciu o nowoczesną i zaawansowaną formułę, która nie działa drażniąco na szkliwa ani dziąsła. Ponadto nie wywołuje ona uczucia dyskomfortu w jakie ustnej. Substancja czynna, która jest zawarta w żelu, jest używana w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych.

  2. Skuteczność – efekty uzyskiwane przy wybielaniu zębów za pomocą pasków Crest są porównywalne do tych, które uzyskuje się po profesjonalnym zabiegu wybielającym, wykonanym w gabinecie stomatologicznym.

  3. Łatwość użycia – paski Crest są bardzo praktyczne i można je stosować właściwie wszędzie: w domu, w pracy i na wakacjach. Nieduże opakowanie bez problemu zmieści się w torbie.

  4. Innowacyjność – najnowsza technologia oraz staranne dobranie produktów i dodatków sprawia, że paski Crest są niezwykle innowacyjnym produktem. Można je stosować w trakcie codziennych czynności, takich jak rozmowa czy picie. Ponadto specjalny uchwyt zapobiega ich przesuwaniu, które mogłoby doprowadzić do nierównomiernego wybielenia zębów.

Zapraszamy również do obejrzenia recenzji użytkownika nieesia25 w popularnym serwisie youtube:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress